Jak zapobiec kradzieży samochodu?

Jak zapobiec kradzieży samochodu?

Powszechnie wiadomo, że bezpieczeństwo mienia jest priorytetem. Każdego dnia na świecie kradzione są tysiące pojazdów, dlatego warto dowiedzieć się, w jaki prosty sposób można zapobiec zawłaszczeniu. Wystarczy jedno urządzenie!

Według danych policji, w Polsce stwierdzono ponad 8 tysięcy kradzieży samochodów w trakcie 2020 roku. Warto mieć rękę na pulsie i zadbać o bezpieczeństwo swojego pojazdu, montując lokalizator GPS.

 

 

Lokalizator GPS a alarm samochodowy

Jeśli chodzi o ochronę samochodu przed kradzieżą, większość kierowców uważa alarm samochodowy za najlepszy i jedyny sposób zabezpieczenia. W rzeczywistości doświadczony złodziej może potrzebować od 30 do 40 sekund, aby wyłączyć alarm. W trosce o bezpieczeństwo pojazdu zalecamy zabezpieczenie samochodu nie tylko za pomocą systemu alarmowego, ale także lokalizatora GPS.

W sytuacji, gdy złodziej sprawnie wyłączy alarm, lokalizator GPS nadal pozostanie poza zasięgiem jego wzroku, ponieważ zamontowane urządzenie nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, a ponadto… Jego obecność jest niespodziewana! Zatem w przypadku kradzieży, lokalizator GPS umożliwi znalezienie skradzionego samochodu, monitorując przebytą trasę. Nieoceniona pomoc dla policji i szybkie namierzenie pojazdu pozwala na odzyskanie mienia, zanim zostanie utracone na zawsze.

 

Gdy dojdzie do przestępstwa, sprawdź lokalizację

Korzystając z systemu dedykowanego dla lokalizatora GPS, zostajesz automatycznie poinformowany o podejrzanych interakcjach związanych z Twoim samochodem, jak włączenie zapłonu lub opuszczenie określonej geostrefy.

Lokalizator GPS i specjalistyczny system gwarantują bezpieczeństwo i 100% kontroli nad tym, gdzie znajduje się Twój pojazd. W prosty sposób wybierz strefę, w której zwykle parkujesz, a otrzymasz powiadomienie za każdym razem, gdy auto opuści określony obszar. Na telefonie, laptopie, tablecie – natychmiastowo, gdziekolwiek będziesz.

Umieść lokalizator GPS w samochodzie, podłącz go do dedykowanego systemu i monitoruj każdą czynność. Zostaniesz powiadomiony o holowaniu, utracie sygnału, otwartych drzwiach, włączeniu silnika i wielu innych.

 

 

Błyskawicznie odzyskaj samochód

Z pomocą systemu lokalizatora GPS, pojazd zostanie znaleziony w mgnieniu oka – zanim zostanie trwale uszkodzony lub rozebrany na części. Wielu złodziei zostało już pociągniętych do odpowiedzialności, a wiele skradzionych samochodów odzyskano i zwrócono do legalnych właścicieli właśnie za pomocą... Technologii GPS!

 

Czy warto?

Zamontowany w samochodzie lokalizator GPS jest furtką do efektywniejszej, tańszej podróży. Intuicyjna obsługa, jak w przypadku urządzeń z oferty TotalGPS pozwoli w pełni wykorzystać potencjał urządzenia, a raporty danych niezaprzeczalnie zoptymalizują Twój biznes, sposób jazdy i... Wydatki!

 

Skorzystaj z oferty TotalGPS już dzisiaj i przenieś kontrolę na wyższy poziom. Od prywatnych samochodów, aż po flotę firmową – nadzoruj wszystkie aspekty jazdy za pomocą przyjaznego interfejsu. Nasze lokalizatory GPS zabezpieczają i lokalizują samochód w każdych warunkach drogowych. Innowacyjny system sprosta wysokim oczekiwaniom, a spersonalizowane raporty oraz precyzyjne historie przebytych tras pomogą usprawnić prowadzenie i panowanie nad każdym pojazdem. Sprawdź ofertę

Powrót

 

 

 

Nie jesteś pewien?
Umów się na prezentację!

Poznaj wszystkie korzyści monitoringu pojazdów podczas jednego krótkiego spotkania on-line.
 

Umów się na prezentację