GPS Tracking dla floty firmowej – czego się spodziewać?

GPS Tracking dla floty firmowej – czego się spodziewać?

Urządzenia GPS do śledzenia pojazdów to innowacyjne zastosowanie technologii systemu nawigacji satelitarnej. Wielowymiarowe monitorowanie floty firmowej zapewnia szereg korzyści i funkcji, które można z łatwością wykorzystać w celu zwiększenia bezpieczeństwa i produktywności.

Zamontowanie lokalizatorów GPS w pojazdach firmowych pozwala pracodawcy nie tylko na dostęp do najważniejszych danych, jak bieżąca lokalizacja, ale także umożliwia zdalne sterowanie. Zatrudnieni kierowcy są fundamentem każdego procesu logistycznego, ale nienadzorowani mogą przynosić straty dla firmy. Warto zatem zabezpieczyć się przed niechcianymi czynnościami i zoptymalizować je za pomocą dedykowanych do tego urządzeń jak lokalizatory GPS.

 

Stwierdzono, że używanie technologii GPS zwiększa produktywność o 20%

Pomimo tej imponującej liczby, wiele firm wciąż nie decyduje się wdrożyć lokalizatorów GPS w życie codzienne. Przeciwnicy uważają, że nie będzie to warte kosztów instalacji i utrzymania, są dostatecznie poinformowani na temat pracy swoich kierowców, albo żywią przekonanie, że monitorowanie pracowników jest zbyt apodyktyczne.

Zdania są podzielone, a priorytety należą do preferencji każdego z nas. Nie można natomiast podważyć, że lokalizatory GPS pozwalają zaoszczędzić pieniądze, zmaksymalizować osiągi pracowników oraz pomagają zachować bezpieczeństwo na drogach, reprezentując dobre imię marki.

System monitorowania floty firmowej intuicyjnie zarabia sam na siebie – w prosty sposób wspiera oszczędzanie pieniędzy, dzięki tworzeniu precyzyjnych raportów do Twojego wglądu. Czas spędzony na drodze, monitorowanie lokalizacji pojazdu i jego przebiegu, natychmiastowe powiadomienie w przypadku niedozwolonych zachowań na drodze – wyciąganie wniosków z tych danych przynosi świeży powiew gotówki i mniejszy stres dla zarządzających flotą.

 

Błyskawiczna optymalizacja trasy

System trackera GPS pokazuje rzetelną lokalizację każdego pojazdu we flocie firmowej z lotu ptaka. Taki widok zapewnia lepszą perspektywę do planowania i zmiany trasy.

Tak zwaną kilometrówkę można łatwo oddzielić grubą kreską od przebiegu samochodu, przebytego w sprawach osobistych kierowcy, więc firma nie zapłaci za dodatkowo pokonaną odległość. Trasy pokonywane przez pracowników da się sprawdzić pod kątem wydajności, a ich optymalizacja pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i paliwa.

Lokalizator GPS jest także niezawodnym sposobem na wystawienie faktur lub premii pracownikom, zgodnie z ich wykonaną pracą. Zarządzający flotą mają przecież dokładny wgląd do danych na temat tego, kiedy i w jaki sposób pracownik przybył na miejsce docelowe i jak długo tam przebywał.

Przeczytaj także: Lokalizator GPS dla floty firmowej – co zyskasz?

 

Natychmiastowe powiadomienia

Wiemy już, że innowacyjny system lokalizatorów GPS może monitorować zachowanie kierowców i ich bieżące miejsce pobytu. Warto wiedzieć, że także stanowi pieczę nad stanem pojazdu, automatycznie informując o problemach, jak potencjalna awaria. Zarządzając flotą za pomocą intuicyjnego interfejsu, posiada się możliwości ręcznego sprawdzenia, czy dany pojazd zachowuje się niewłaściwie, na przykład wykrywając zatrzymanie samochodu przed dłuższy okres czasu w niepokojącej lokalizacji.

 

Technologia GPS przydaje się w przypadku awarii łączności radiowej

Co dzień z innowacyjnych technik systemu nawigacji satelitarnej korzysta coraz więcej flot firmowych. Jest to idealny przykład tego, jak nowoczesna technologia rozprzestrzenia się w tradycyjnych sytuacjach. Ta innowacja zapewnia wyższy poziom organizacji, większą świadomość działań pracowników i jeden z najskuteczniejszych systemów kontroli, który zwiększa produktywność, satysfakcję i bezpieczeństwo.

 

 

Czy warto?

Zamontowany w samochodzie lokalizator GPS jest furtką do efektywniejszej, tańszej podróży. Intuicyjna obsługa, jak w przypadku urządzeń z oferty TotalGPS pozwoli w pełni wykorzystać potencjał urządzenia, a raporty danych niezaprzeczalnie zoptymalizują Twój biznes, sposób jazdy i... Wydatki!

 

Skorzystaj z oferty TotalGPS już dzisiaj i przenieś kontrolę na wyższy poziom. Od prywatnych samochodów, aż po flotę firmową – nadzoruj wszystkie aspekty jazdy za pomocą przyjaznego interfejsu. Nasze lokalizatory GPS zabezpieczają i lokalizują samochód w każdych warunkach drogowych. Innowacyjny system sprosta wysokim oczekiwaniom, a spersonalizowane raporty oraz precyzyjne historie przebytych tras pomogą usprawnić prowadzenie i panowanie nad każdym pojazdem. Sprawdź ofertę

Powrót

 

 

 

Nie jesteś pewien?
Umów się na prezentację!

Poznaj wszystkie korzyści monitoringu pojazdów podczas jednego krótkiego spotkania on-line.
 

Umów się na prezentację