Lokalizator GPS – czy warto go mieć w swoim samochodzie?

Lokalizator GPS – czy warto go mieć w swoim samochodzie?

Wraz z rozwojem technologii GPS, urządzenia przeznaczone do monitorowania pojazdów zaczynają być coraz bardziej popularne wśród kierowców samochodów prywatnych, jak i właścicieli flot firmowych. Dzieje się tak, ponieważ dostępne funkcje efektywnie podnoszą świadomość zachowania na drodze, optymalizują biznes, a także pozwalają nieco zaoszczędzić.

Coraz więcej właścicieli samochodów prywatnych lub przedsiębiorców potrzebuje lokalizatora GPS w swoim codziennym życiu. Nie powinno nikogo to dziwić, ponieważ posiadanie tego urządzenia daje wiele praktycznych korzyści, jednocześnie oszczędzając mnóstwo czasu i pieniędzy. Jakie są możliwości lokalizatora GPS, na co go stać i przede wszystkim – co można zyskać, montując go w swoim samochodzie?

 

 

Lokalizowanie pojazdów w czasie rzeczywistym

Jedną z największych zalet lokalizatora GPS (zwanego także trackerem GPS) jest to, że przesyła precyzyjną lokalizację samochodu w czasie rzeczywistym. Każdy ruch jest aktualizowany na bieżąco, a wszystko po to, by dostarczyć jak najdokładniejsze miejsce pobytu pojazdu każdemu właścicielowi prywatnego samochodu i przedsiębiorcy, ceniącemu sobie wygodę i kontrolę.

 

Obsługa 4G bez wychodzenia z domu

Zgodnie z obecnym trendem rozwoju technologii GPS, sieci 2G i 3G odeszły do lamusa. Nadszedł czas na sieć 4G, która stanęła na piedestale, wobec czego lokalizatory GPS również nadążyły za duchem czasu. Dzięki obsłudze 4G, trackery GPS oferują znacznie dokładniejsze pozycjonowanie, i co za tym idzie, o wiele większą kontrolę.

Właściciel urządzenia może w każdej chwili sprawdzić miejsce, w którym znajduje się pojazd i jego status w dedykowanym do tego systemie GPS. Za pomocą telefonu, tabletu, laptopa, komputera stacjonarnego – gdzie chce i kiedy chce.

 

 

Bezpieczne zachowanie na drodze

Lokalizatory GPS zbierają cenne dane na temat kierowcy, tworząc proste w odczycie raporty. Między innymi, można się z nich dowiedzieć o stylu jazdy i niebezpiecznych sytuacjach na drodze, podczas użytkowania auta. 

Mając do wglądu precyzyjne informacje na temat zachowania za kierownicą, jest możliwość zoptymalizowania umiejętności swoich, jak i kierowców zatrudnionych we flocie firmowej. Taki zabieg generuje większe osiągi, mniejsze koszty paliwa i znacznie poprawia bezpieczeństwo osób korzystających z pojazdu.

 

Zabezpieczenie antykradzieżowe

Oprócz lokalizowania w czasie rzeczywistym, lokalizator GPS ma również inne funkcje. Przykładowo Teltonika FMB640 – model obsługuje czujniki temperatury/wilgotności, posiada zestaw głośnomówiący, aktualizację oprogramowania układowego i obsługę czujników bezprzewodowych, a także… Odcięcie zapłonu silnika, skutecznie uniemożliwiając jazdę niepowołanym osobom. Opcje dedykowane bezpieczeństwu mienia pozwalają natychmiast zareagować i automatycznie przerwać próbę kradzieży.

 

 

Czy warto?

Zamontowany w samochodzie lokalizator GPS jest furtką do efektywniejszej, tańszej podróży. Intuicyjna obsługa, jak w przypadku urządzeń z oferty TotalGPS pozwoli w pełni wykorzystać potencjał urządzenia, a raporty danych niezaprzeczalnie zoptymalizują Twój biznes, sposób jazdy i... Wydatki!

 

Skorzystaj z oferty TotalGPS już dzisiaj i przenieś kontrolę na wyższy poziom. Od prywatnych samochodów, aż po flotę firmową – nadzoruj wszystkie aspekty jazdy za pomocą przyjaznego interfejsu. Nasze lokalizatory GPS zabezpieczają i lokalizują samochód w każdych warunkach drogowych. Innowacyjny system sprosta wysokim oczekiwaniom, a spersonalizowane raporty oraz precyzyjne historie przebytych tras pomogą usprawnić prowadzenie i panowanie nad każdym pojazdem. Sprawdź ofertę

Powrót

 

 

 

Nie jesteś pewien?
Umów się na prezentację!

Poznaj wszystkie korzyści monitoringu pojazdów podczas jednego krótkiego spotkania on-line.
 

Umów się na prezentację