Lokalizator GPS dla floty firmowej – co zyskasz?

Lokalizator GPS dla floty firmowej – co zyskasz?

Kontrolowanie floty pojazdów to nie lada wyzwanie. Na szczęście istnieją na rynku dedykowane urządzenia, które znacznie ułatwią to odpowiedzialne zadanie, dodatkowo generując realne profity dla firmy.

Śledzenie floty pozwala dokładnie przyjrzeć się, w jaki sposób zostaje ona eksploatowana, dzięki czemu można z łatwością poprawić jej osiągi. Zmarnowanie czasu i pieniędzy to zmora każdego z nas, ale… Można temu zapobiec, dzięki lokalizatorowi GPS!

Za pomocą jednego kliknięcia myszy, masz do wglądu statystyki oraz informacje na temat floty pojazdów, przedstawione w jasny, intuicyjny sposób. Takie raporty pozwalają szybko i skutecznie zapobiegać niewłaściwemu wykorzystaniu samochodów, tym samym optymalizując biznes.

 

 

Lokalizator GPS poprawia przepływ pracy

Monitorowanie i zarządzanie pracą floty firmowej staje się prostym zadaniem, które możesz wykonać za pomocą komputera, laptopa, smartfonu czy tabletu – w każdej chwili, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W ciągu zaledwie kilku sekund możesz poznać lokalizację pojazdów, sprawdzić historię trasy, wygenerować szczegółowe raporty. Otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, gdy obiekt potencjalnie znajdzie się w niebezpieczeństwie, na przykład jeśli opuści wyznaczoną strefę (geofencing).

Zmniejszenie kosztów paliwa i zwiększenie produktywności, to jeden z głównych atutów lokalizatora GPS. Kupno lokalizatora okazuje się inwestycją, ponieważ przeznaczone na niego pieniądze zwrócą się w ciągu kilku miesięcy, by następnie generować przychód samoistnie spłacający abonament.

 

Obniż koszty, zwiększ oszczędności

Czy wiesz, że kierowcy są o 98% mniej skłonni do łamania przepisów ruchu drogowego, jeśli zostaną poinformowani, że w pojeździe zainstalowane jest urządzenie śledzące?

Korzystanie z systemu lokalizatora GPS do śledzenia floty firmowej pomoże w precyzyjnym monitorowaniu pojazdów oraz kierowców, rejestrując zaawansowane informacje o ich użytkowaniu. Z tego powodu, posiadanie urządzenia lokalizującego zapobiega nadmiernym wydatkom i niepożądanemu użyciu. Po godzinach pracy samochodów, lokalizator GPS staje się wykwalifikowanym systemem ochrony majątku Twojej firmy.

 

 

Zmaksymalizuj jakość pracy kierowców

Badania wykazały, że 78% pracowników ma tendencję do cięższej pracy, punktualności, krótszych przerw, jeśli ich wysiłek zostanie nagrodzony. Dzięki lokalizatorowi GPS dowiesz się, który z kierowców pracuje ciężko i sumiennie, a który odwrotnie. Zapoznasz się z precyzyjnymi analizami trasy, które pokonali pracownicy, sprawdzisz styl jazdy, godziny czynności silnika i dzienne odległości przejechane przez pojazd.

 

Zaoszczędź pieniądze

Na paliwo zostaje przeznaczone średnio 40% budżetu przedsiębiorstwa. Każdy sposób na zaoszczędzenie jest zatem na wagę złota.

Kontroluj spalanie i analizuj dane, aby realnie zmniejszyć koszty paliwa. Ta opcja jest osiągana poprzez monitorowanie czasu pracy silnika na biegu jałowym, optymalny wybór trasy i wydajnej prędkości pojazdu – wszystko to jest w zasięgu Twojej ręki!

 

 

Czy warto?

Zamontowany w samochodzie lokalizator GPS jest furtką do efektywniejszej, tańszej podróży. Intuicyjna obsługa, jak w przypadku urządzeń z oferty TotalGPS pozwoli w pełni wykorzystać potencjał urządzenia, a raporty danych niezaprzeczalnie zoptymalizują Twój biznes, sposób jazdy i... Wydatki!

 

Skorzystaj z oferty TotalGPS już dzisiaj i przenieś kontrolę na wyższy poziom. Od prywatnych samochodów, aż po flotę firmową – nadzoruj wszystkie aspekty jazdy za pomocą przyjaznego interfejsu. Nasze lokalizatory GPS zabezpieczają i lokalizują samochód w każdych warunkach drogowych. Innowacyjny system sprosta wysokim oczekiwaniom, a spersonalizowane raporty oraz precyzyjne historie przebytych tras pomogą usprawnić prowadzenie i panowanie nad każdym pojazdem. Sprawdź ofertę

Powrót

 

 

 

Nie jesteś pewien?
Umów się na prezentację!

Poznaj wszystkie korzyści monitoringu pojazdów podczas jednego krótkiego spotkania on-line.
 

Umów się na prezentację