Lokalizatory TELTONIKA w pigułce

Lokalizatory TELTONIKA w pigułce

Lokalizatory firmy Teltonika cieszą się sławą. Wykorzystywane są codziennie na całym świecie, niezależnie czy wspomagają zarządzanie flotą pojazdów, czy zamontowano je w celach prywatnych. Dlaczego produkt osiągnął taki sukces? Poznaj Teltonikę od podszewki!

 

Zacznijmy od tego, czym tak właściwie jest Teltonika

Teltonika to nazwa jednego z największych i najbardziej innowacyjnych producentów urządzeń do satelitarnego monitorowania GPS na świecie. Wraz z popularnością, Teltonice wzrosła także ilość wyróżnień, jak nagroda dla najlepszego produktu, czy najlepszej firmy technologicznej.

Uznanie, liczba użytkowników i sprzedaż na całym świecie mówią same za siebie. Firma działa na obszarach 150 różnych krajów, w tym Chinach, Indiach i Kanadzie.

 

Historia firmy Teltonika

Wszystko zaczęło się w 1998 roku na Litwie, gdzie Teltonika rozpoczęła działalność. Od tego czasu minęło 23 lat ciężkiej pracy, która zaowocowała sukcesem w branży GPS. W tym momencie Teltonika jest wiodącym producentem rozwiązań do zarządzania flotą, a w 2018 sprzedano 1.200.000 lokalizatorów GPS, co jest… Bardzo imponującym, wręcz niezwykłym wynikiem.

Połączenie wiodącej technologii, projektowania i produkcji pozwala na uniwersalne użycie urządzeń GPS – zaczynając od zarządzania flotą pojazdów, aż po monitorowanie i bezpieczne użytkowanie samochodu prywatnego.

 

 

Produkty firmy Teltonika

Obecnie Teltonika oferuje ponad 100 urządzeń dedykowanych do monitorowania obiektów. Lokalizatory GPS można podzielić na 3 kategorie:

  1. Prywatne urządzenia lokalizujące z łącznością GNSS, GSM i Bluetooth. Przeznaczone dla ludzi, zwierząt, monitorowania pojazdów, kontroli pracowników itp. Lokalizatory posiadają wodoodporną obudowę IP67, które pozwalają na efektywną pracę urządzeń w trudnych warunkach pogodowych. Wbudowane funkcje, jak obsługa zestawu głośnomówiącego, czy SOS pozwalają na zapewnienie bezpieczeństwa i kontrolę.
  2. Urządzenia lokalizujące typu plug and play, z łącznością GNSS, GSM i Bluetooth, OBD. Przeznaczone do monitorowania pojazdów w zastosowaniach takich jak usługi taxi, firmy kurierskie czy wynajem samochodów – we wszystkich branżach, gdzie podstawowa integracja jest niezbędna do poprawnego funkcjonowania biznesu.
  3. Zaawansowane lokalizatory GPS, czyli małe i profesjonalne urządzenia z wewnętrznymi antenami GSM i GNSS o dużym wzmocnieniu. Potrafią zbierać współrzędne geologiczne oraz inne przydatne dane i przesyłać je przez sieć GSM do serwera. Taka opcja jest koniecznością w zarządzaniu flotą, transporcie publicznym, firmach logistycznych itp. Zaawansowane lokalizatory GPS wykonują o wiele więcej zadań niż pozostałe. Monitorują stan i temperaturę silnika, pompy paliwa, oleju, odczytują dane CAN – możliwości jest o wiele więcej, dlatego takie urządzenie jest w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji, gdzie wymagana jest precyzja.

 

 

Teltonika  FMB 920
Teltonika FMB 920
1 zł 219,99 zł
Jednorazowy koszt urządzenia wraz z montażem
Koszt urządzenia wraz z montażem w abonamencie

Mały lokalizator podłączany do szyny CAN z zasilaniem awaryjnym

Teltonika FMT100
Teltonika FMT100
1 zł 249,99 zł
Jednorazowy koszt urządzenia wraz z wysyłką
Koszt urządzenia w abonamencie

Wodoodporny lokalizator podpinany do akumulatora z zasilaniem awaryjnym

Teltonika FMB003
Teltonika FMB003
1 zł 279,99 zł
Jednorazowy koszt urządzenia wraz z wysyłką
Koszt urządzenia w abonamencie

Najmniejszy lokalizator wpinany do portu OBD

Teltonika FMP100
Teltonika FMP100
1 zł 279,99 zł
Jednorazowy koszt urządzenia wraz z wysyłką
Koszt urządzenia w abonamencie

Lokalizatora wpinany do gniazka zapalniczki

Teltonika FMB140
Teltonika FMB140
1 zł 349,99 zł
Jednorazowy koszt urządzenia wraz z montażem
Koszt urządzenia wraz z montażem w abonamencie

Najbardziej rozbudowany lokalizator na szynie CAN

 

Jakość produktów Teltonika

Teltonika oferuje towary luksusowe, tzw. hi-end. Są one pewne, precyzyjnie przetestowane przez ludzi na całym świecie i bogate w funkcje. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie, ponieważ obszerna ilość możliwości nie tylko ułatwia życie, ale także podnosi markę na wyższy poziom.

 

 

Czy warto?

Zamontowany w samochodzie lokalizator GPS jest furtką do efektywniejszej, tańszej podróży. Intuicyjna obsługa, jak w przypadku urządzeń z oferty TotalGPS pozwoli w pełni wykorzystać potencjał urządzenia, a raporty danych niezaprzeczalnie zoptymalizują Twój biznes, sposób jazdy i... Wydatki!

 

Skorzystaj z oferty TotalGPS już dzisiaj i przenieś kontrolę na wyższy poziom. Od prywatnych samochodów, aż po flotę firmową – nadzoruj wszystkie aspekty jazdy za pomocą przyjaznego interfejsu. Nasze lokalizatory GPS zabezpieczają i lokalizują samochód w każdych warunkach drogowych. Innowacyjny system sprosta wysokim oczekiwaniom, a spersonalizowane raporty oraz precyzyjne historie przebytych tras pomogą usprawnić prowadzenie i panowanie nad każdym pojazdem. Sprawdź ofertę

Powrót

 

 

 

Nie jesteś pewien?
Umów się na prezentację!

Poznaj wszystkie korzyści monitoringu pojazdów podczas jednego krótkiego spotkania on-line.
 

Umów się na prezentację