System do monitoringu GPS

Wszystko czego potrzebujesz
zobaczysz na dowolnym ekranie

Możesz zawsze wiedzieć, gdzie jest Twój samochód. Wystarczy zamontować lokalizator i włączyć aplikację TotalGPS,
by śledzić lokalizację, trasy i status pojazdu.
W podróży lub na kanapie - gdzie chcesz, kiedy chcesz.

 

 

 

 

 

Podgląd 24/7

Monitorowanie pojazdów, pracowników mobilnych i zasobów nigdy nie było łatwiejsze. Urządzenie TotalGPS pokazuje lokalizację w czasie rzeczywistym, a w międzyczasie precyzyjnie rejestruje przebyte trasy.

Przyjazny interfejs w prosty sposób udostępnia wszystkie parametry jazdy, dzięki czemu możesz na bieżąco kontrolować wydajność i bezpieczeństwo floty firmowej.

 

 

Historia przebytych tras

Spójrz wstecz z TotalGPS. Porównaj wydajność pracowników sprzed ostatnich miesięcy. Weryfikuj czas pracy, przebiegi i prędkości.

Podnieś poziom procesów logistycznych realizowanych w Twojej firmie. Z łatwością przelicz koszty eksploatacyjne. Miej wszystko w swoich rękach.

 

Zabezpieczenie antykradzieżowe

Dmuchaj na zimne z TotalGPS. Zaawansowane lokalizatory Teltonika FMB140 i FMB640 posiadają funkcję odcięcia zapłonu. W przypadku nieupoważnionego włączenia silnika, system zdalnie zatrzymuje jego pracę, tym samym uniemożliwiając jazdę.

W razie próby kradzieży dostaniesz powiadomienie wraz z dokładną lokalizacją pojazdu. Umożliwia to całkowitą kontrolę właściciela nad prywatnym samochodem oraz flotą firmową. Monitoruj każdą podejrzaną eksploatację, nie wychodząc z domu.

 

 

 

Wygodny panel Klienta

Dostęp z każdego miejsca na świecie. Łatwy w obsłudze panel Klienta oferuje zdalny podgląd dokładnej lokalizacji pojazdu i historię przebytych tras. Natychmiastowy dostęp do raportów, a także bieżących analiz jazdy pozwala na wydajniejsze zarządzanie flotą firmową.

 

 

Oszczędna podróż (wkrótce)

Szczegółowa analiza TotalGPS przedstawia szeroki zakres parametrów określających styl jazdy danego kierowcy. Oznacza to nie tylko szybką weryfikację umiejętności pracownika, ale także kolosalne zaoszczędzenie pieniędzy.

Monitoruje prędkości maksymalne oraz złe nawyki kierowcy. Analityczne dane zostają zaprezentowane w formie przejrzystego raportu.

Poprawa efektywności kierowców redukuje koszty eksploatacji.

 

 

 

Natychmiastowy alarm (wkrótce)

Otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym, gdy wystąpią niepożądane zachowania na drodze, takie jak nadmierne gwałtowne hamowanie, szybkie pokonywanie zakrętów i przekroczona prędkość.

 

 

 

Nie jesteś pewien?
Umów się na prezentację!

Poznaj wszystkie korzyści monitoringu pojazdów podczas jednego krótkiego spotkania on-line.
 

Umów się na prezentację