O firmie

Poziom firmy mierzymy w oferowanych wartościach, starannie podejmowanych decyzjach oraz w przejrzystych kontaktach z pracownikami, klientami i partnerami. Wszystkie te czynniki składają się w głębsze zrozumienie tego, kim jesteśmy jako firma.

Jako świeża krew w branży lokalizatorów GPS, oferujemy precyzyjne i innowacyjne rozwiązania dla każdej branży transportowej. Jesteśmy dumni z wysokiej jakości produktów i obsługi Klienta, które zapewniamy korzystającym z usług TotalGPS.

Na nasz sukces składa się wiedza, doświadczenie i znajomość innowacji w zakresie lokalizatorów GPS. Każda współpraca owocuje inspiracją do dalszego rozwoju. Poznając naszą markę, poznajesz także nas.

 

Wspieramy rozwój biznesowy na wielu poziomach

TotalGPS zapewnia nowy poziom zarządzania flotą, dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań zgodnie z oczekiwaniem Klienta. Intuicyjny interfejs pozwala na łatwy dostęp do spersonalizowanych informacji w czasie rzeczywistym.

Dostarczamy wszystkie niezbędne dane, aby pomóc firmom zwiększyć wydajność, poprawić procesy logistyczne oraz zadbać o bezpieczeństwo kierowców.

 

Dla nas bezpieczeństwo to priorytet

Bezpieczeństwo na drodze kształtuje każdy kierowca. Jako firma, naszym celem jest zachowanie wszystkich wytycznych, które sprzyjają oraz promują postawy bezpiecznej jazdy. Rezultatami działań są innowacyjne funkcje, dzięki którym można kontrolować przebieg trasy z uwzględnieniem zachowań kierowcy.

Lokalizatory GPS gwarantują nie tylko wyższe bezpieczeństwo kierowców, ale także realnie zmniejszają awaryjność floty. System urządzeń TotalGPS nieustannie analizuje parametry jazdy, aby wspierać bezpieczeństwo na drodze.

 

Jesteśmy profesjonalnym zespołem

Jesteśmy małym i przez to zgranym zespołem. Dostarczamy wszystkiego, co jest potrzebne każdej firmie posiadającej flotę oraz każdemu Klientowi, który chce mieć absolutną kontrolę nad swoim prywatnym samochodem. TotalGPS opiera się na zaufaniu, dobrej atmosferze, ciągłym zdobywaniu doświadczenia i pracy zespołowej. Stale dążymy do rozwoju technologii, wspierania firm oraz zwiększania bezpieczeństwa na drogach.

Nasza współpraca cechuje się profesjonalizmem i indywidualnością. Odrzucamy ogólnikowe podejście – każde zlecenie jest rozpatrywane zgodnie z potrzebami Klienta.

 

Co nas wyróżnia?

  • Pasja
  • Doświadczenie
  •  Ciągłe doskonalenie
  •  Koncentracja na Kliencie
  •  Innowacyjne rozwiązania

 

 

 

Nie jesteś pewien?
Umów się na prezentację!

Poznaj wszystkie korzyści monitoringu pojazdów podczas jednego krótkiego spotkania on-line.
 

Umów się na prezentację