Monitorowanie taksówek i samochodów na wynajem

Monitorowanie taksówek i samochodów na wynajem

Koszty prowadzenia firmy transportowo-usługowej, konkurencyjność na rynku, jakość oferty i opinia Klientów – okazuje się, że to wszystko możesz mieć pod kontrolą w dziecinnie prosty sposób.

Lokalizatory GPS zamontowane we flocie pojazdów, posiadają szerokie spektrum funkcji. Poza klasycznym śledzeniem lokalizacji samochodów urządzenie oferuje także bieżące monitorowanie stanu silnika, zużycie paliwa, a nawet dostarcza niezbędne dane w formie intuicyjnych raportów. Innowacyjny system GPS jest szczególnie przydatny w branży taksówkarskiej, logistycznej oraz w wypożyczalniach samochodowych.

 

Korzyści systemu monitorowania i śledzenia pojazdów GPS

Urządzenie GPS okazuje się inwestycją w rozpoznawalność i optymalizację procesów logistycznych marki. Przeznaczony wkład finansowy, zwróci się w ciągu kilku miesięcy, by następnie generować realny przychód, samoistnie spłacający wybrany pakiet abonamentu. Co jeszcze zyskasz?

  • Poznaj dokładną lokalizację samochodów firmowych,
  • Bądź powiadamiany o złych nawykach i niewłaściwych działaniach zatrudnionych kierowców – przekroczeniu prędkości, wjeździe na niedozwolone trasy czy użytkowaniu pojazdów poza godzinami pracy,
  • Zapobiegaj możliwym zamiarom kradzieży mienia firmy.

Wdrażaj innowacyjne rozwiązania w swojej flocie firmowej, korzystając z raportów, które rozwieją wszelkie wątpliwości i pozwolą mieć cały biznes pod kontrolą. Możesz monitorować w czasie rzeczywistym dziesiątki, setki lub tysiące pojazdów jednocześnie za pomocą komputera PC, laptopa czy telefonu komórkowego.

Przeczytaj także: Jak zapobiec kradzieży samochodu?

 

Zaoszczędź pieniądze w prosty sposób

Kontroluj eksploatację pojazdów i zwiększaj dochody, poprawiając zachowania kierowców na drodze. Za pomocą lokalizatora GPS możesz sprawnie monitorować osiągi oraz zużycie paliwa, w szybki sposób optymalizując wydatki. System śledzenia i monitorowania pojazdów GPS pozwala zaoszczędzić pieniądze, inteligentnie pomagając w dokonywaniu świadomych wyborów, które w rezultacie poprawią konkurencyjność Twojej firmy.

Korzystając z lokalizatora GPS w usługach taksówkarskich i wypożyczalniach samochodów, możesz:

  • Monitorować i zapobiegać kradzieży pojazdów,
  • Zaoszczędzać pieniądze, inteligentnie optymalizując trasy,
  • Kontrolować pracowników oraz wpływać na ich zachowania na drodze,
  • Łatwo zarządzać flotą pojazdów bez wychodzenia z domu.

Przeczytaj także: Lokalizator GPS dla floty firmowej – co zyskasz?

 

Czy warto?

Zamontowany w samochodzie lokalizator GPS jest furtką do efektywniejszej, tańszej podróży. Intuicyjna obsługa, jak w przypadku urządzeń z oferty TotalGPS pozwoli w pełni wykorzystać potencjał urządzenia, a raporty danych niezaprzeczalnie zoptymalizują Twój biznes, sposób jazdy i... Wydatki!

 

Skorzystaj z oferty TotalGPS już dzisiaj i przenieś kontrolę na wyższy poziom. Od prywatnych samochodów, aż po flotę firmową – nadzoruj wszystkie aspekty jazdy za pomocą przyjaznego interfejsu. Nasze lokalizatory GPS zabezpieczają i lokalizują samochód w każdych warunkach drogowych. Innowacyjny system sprosta wysokim oczekiwaniom, a spersonalizowane raporty oraz precyzyjne historie przebytych tras pomogą usprawnić prowadzenie i panowanie nad każdym pojazdem. Sprawdź ofertę

Powrót

 

 

 

Nie jesteś pewien?
Umów się na prezentację!

Poznaj wszystkie korzyści monitoringu pojazdów podczas jednego krótkiego spotkania on-line.
 

Umów się na prezentację